Název profese Manipulační dělníci ve výrobě
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 1.12.2023

Zaměstnavatel Erwin Quarder CZ s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66853488

93291 Manipulační dělníci ve výrobě
ZamK
Kontakt: osobně každou středu 8-9 hod. v sídle firmy po předchozí telefonické domluvě, telefonicky 725 510 350, e-mailem zbestova@quarder.cz

Pracovní doba:
3-směnný režim (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 v týdenních intervalech)

Náplň práce:
Manipulace s materiálem a hotovými výrobky, ruční popř. pomocí manipulační techniky. Nakládání, vykládání, přemísťování materiálu a hotových výrobků.

Požadavky:
Požadujeme dobrý fyzický stav.
Průkaz VZV

Benefity:
5 týdnů dovolené

Kontaktní údaje

Mzda

od 23000

U společnosti Erwin Quarder CZ s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Manipulační dělníci ve výrobě žádná další volná místa

Volné pracovní místo Manipulační dělníci ve výrobě je vystaveno v regionu Ostrava-město .