Název profese Skladník
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel MASTER SPORT s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67054870

1. kontakt E-MAILEM. Životopis s fotografií zašlete na: daniela.lazarova@mastersport.cz

Zavedená firma (od roku 2007) v oblasti dovozu a distribuce sportovních potřeb nabízí místo skladníka (fyzicky velmi náročná práce).

Náplň práce: běžná denní operativa na skladu sportovních potřeb

Požadujeme:
- vzdělání - minimálně odborné vyučení
- pozitivní přístup k manuální a technicky zaměřené práci
- samostatnost, manuální zručnost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
- vysoké pracovní nasazení
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- práci na HPP (doba určitá na 1/2 roku s možností prodloužení smlouvy a následného přechodu na dobu neurčitou)
- práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, nákup za zaměstnanecké ceny a další benefity)
- pracovní doba PO-PÁ
- nástupní plat 20 tis Kč hrubého + prémie z obratu 3-7 tis kč hrubého

Mzda

od 20000

U společnosti MASTER SPORT s. r. o. momentálně neevidujeme kromě pozice Skladník žádná další volná místa

Volné pracovní místo Skladník je vystaveno v regionu Ostrava-město .