Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

vedoucí pracovník/ce oddělení vývoje a údržby nástrojů (Ostrava)

SUNGWOO HITECH s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Ostrava na pracovní pozici vedoucí pracovník/ce oddělení vývoje a údržby nástrojů. a nabízená mzda je ve výši 33000,-33000,-.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice vedoucí pracovník/ce oddělení vývoje a údržby nástrojů
Obec Ostrava
Mzda 33000,-33000,-
Přidáno 21.6.2017
Volné od 1.7.2017
Úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Očekáváme:
VŠ/SŠ vzdělání technického směru, popř. praxe v daném oboru;
Znalost programu CATIA, MS Excel, schopnost práce s daty v DTB/IS;
Zkušenosti s programováním obrábění;
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;
Samostatnost, důslednost, časová flexibilita,
Řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
Zodpovědnost za řízení a organizaci oddělení Vývoje a údržby nástrojů (Tooling Development);
Optimalizace oprav lisovacích nástrojů vlastními prostředky/externí dodavatelé;
Plánování povlakování lisovacích nástrojů;
Kontrola nákladů oddělení, efektivity procesů;
Příprava zpráv, prezentací, reportů pro interní i externí účely;

Další podrobnosti:
Tarifní mzda + fixní měsíční bonus ve výši 7.000,- Kč,
Výkonnostní měsíční bonus do výše 5.000,- Kč dle individuálních a týmových kritérií;
13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus);
Firemní stravování, stravenky v hodnotě 90,- Kč;
Příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc dle odpracovaných let;
Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - databázové systémy
Práce s PC - autocad
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalostiAngličtina - Aktivní
Vzdělání v oboruStrojírenství a strojírenská výroba

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel SUNGWOO HITECH s.r.o.
Adresa SUNGWOO HITECH s.r.o.
Na Rovince 895, Ostrava 720 00

Obory

Zařazeno v oborech Management
Výroba a provoz

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Ostravě

U tohoto inzerátu není vyplněn žádný kontaktní email pro odpověď. Pokud chcete reagovat na tento pracovní inzerát, řiďte se pokyny uvedenými v poznámce.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email