Název profese Obsluha ohraňovacího lisu
Místo výkonu práce Urbanice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MSYM s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67035378

Náplň práce: ohýbání plechů dle výkresové dokumentace na CNC ohraňovacím lise
Požadavky: čtení výkresové dokumentace, technický typ, chtít učit se novým věcem
Pracovní doba: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
Zaměstnanecké výhody: práce v rodinné firmě, po roce při spokojené spolupráci smlouva na dobu neurčitou, možnost se rozvíjet, atraktivní a individuální finanční ohodnocení (prémie, přesčasy, příplatky).
Vhodné pro absolventy.
První kontakt telefonicky.