Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Řezník na prodejnu masa, uzenin (Stod)

ZIMBO CZECHIA s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Stod na pracovní pozici Řezník na prodejnu masa, uzenin. Jedná se o práci na plný úvazek.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Řezník na prodejnu masa, uzenin
Obec Stod
Přidáno 11.1.2017
Volné od 11.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost Neuvedeno
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Náplň práce:
- bourání masa
- vykosťování
- příprava pro další prodej
- prodej

Požadujeme:
- vyučení v oboru nebo praxi v bourání masa
- zodpovědný přístup a samostatné jednání
- pečlivost, spolehlivost
- časovou flexibilitu

Nabízíme:
- práce na HPP jako kmenový zaměstnanec
- zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
- slušné jednání
- směnný provoz
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání neuvedeno

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel ZIMBO CZECHIA s.r.o.

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - ZIMBO CZECHIA s.r.o.

Řezník na prodejnu masa, uzenin

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email