Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Vedoucí prodejny masa a uzenin (Stod)

ZIMBO CZECHIA s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Stod na pracovní pozici Vedoucí prodejny masa a uzenin. Jedná se o práci na plný úvazek.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Vedoucí prodejny masa a uzenin
Obec Stod
Přidáno 11.1.2017
Volné od 11.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost Neuvedeno
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Náplň práce:
- řízení celého chodu prodejny
- vedení a motivace personálu
- administrativní činnost související s provozem prodejny
- pokladní činnost a doplňování zboží na prodejní ploše

Požadujeme:
- znalost práce v oboru maso, uzeniny a lahůdky
- zkušenost s vedením menšího týmu podřízených
- příjemné a vstřícné vystupování

Nabízíme:
- perspektivní práci u prosperující společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení (17.000 - 24.000 Kč)
- zaměstnanecké benefity
- možnost kariérního růstu

V případě zájmu nám pošlete Váš životopis nebo kontaktujte telefonicky. Těšíme se na případnou spolupráci.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání neuvedeno

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel ZIMBO CZECHIA s.r.o.

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - ZIMBO CZECHIA s.r.o.

Vedoucí prodejny masa a uzenin

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email