Název profese Manipulační dělník, závozník
Místo výkonu práce Nýřany
Přidáno 4.5.2024

Zaměstnavatel EKO-SEPAR, s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051821

ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem, tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici Manipulační dělník, závozník
Náplň práce: manipulace s odpadovými nádobami a kontejnery, koordinace nakládky a vykládky materiálu, obsluha lisů, dotřiďování surovin.
Požadujeme: zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu a ochota kolektivní práce.
Nabízíme: nástup možný ihned, jednosměnný provoz, volné víkendy, placené přesčasové hodiny, možnost rozšíření kvalifikace, roční odměny, příspěvky na stravování, odpovídající platové ohodnocení od 31 500 Kč podle kvalifikace a zařazení.
První kontakt osobně, telefonicky či e-mailem.