Název profese Vedoucí servisního oddělení - mzda až 58 000 Kč/měsíc
Místo výkonu práce Nehvizdy - okres Praha-východ
Přidáno 16.4.2024

Volné od 16.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Nuevo Progreso s.r.o. - výrobní potravinářská společnost.

Do našeho týmu hledáme zkušeného kolegu, který rozumí elektřině.

Více informací o společnosti naleznete na www.nuevoprogreso.eu.

Náplň práce:
• vedení týmu provozních údržbářů
• řešení údržby, preventivní údržby a oprav na výrobních zařízeních firmy
• optimalizovat výrobní procesy, tj. seřizování parametrů stroje, např. robotových trajektorií, drobné úpravy v PLC
• starost o údržbu elektro-strojů a zařízení
• diagnostikovat a řešit poruchy během výrobních procesů
• komunikovat s dodavateli výrobních technologií

Požadujeme:
• SOU v oboru mechanik-elektronik
• praxe - nutná
• odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)
• orientace v elektro dokumentaci
• znalost práce na PC
• manuální zručnost
• spolehlivost, samostatnost, komunikativnost a zodpovědnost
• ŘP sk. B
• znalost AJ

Nabízíme:
• stabilní práci a jistotu v silné společnosti
• přátelský kolektiv
• po zapracování 23 dnů dovolené, 2x Sick days
• sleva na firemní produkty 25 %
• po zapracování smlouva na dobu neurčitou ve dvousměnném provozu

Mzdové ohodnocení 50 000 - 58 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Nehvizdy - okres Praha-východ

Termín nástupu: ihned / popř. dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jana@front-line.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 313 104 232 - Jana Mikšovská.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 16. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.