Název profese Osobní rodinný asistent
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 3.1.2024

Zaměstnavatel Via Cordis, z.ú.
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66757139

Požadujeme především:
- alespoň základní přehled o problematice péče o děti s duševním onemocněním,
- sociální cítění (ne nutně sociální vzdělání),
- cit pro detail a organizační schopnosti,
- trpělivost při práci s celou rodinou pečující o dítě s duševním onemocněním,
- preciznost při vyplňování související dokumentace.
Hlavní náplň práce:
- organizace a kontrola práce multidisciplinárního týmu pod vedením rodinného konzultanta,
- organizační příprava kurzů pro pečující rodiče pod vedením rodinného konzultanta a externích lektorů,
- operativní pomoc rodinám při plnění cílů v rámci plánů podpory,
- vytváření prostoru pro společné sdílení příjemných chvil pro celou rodinu,
- hledání podpory v komunitě, kde rodina žije,
- upravování plánů podpory rodin,
- účast na závěrečném hodnocení plánů podpory,.
- asistence při stimulaci aktivity dětí s duševním onemocněním,
- poskytnutí součinnost při získávání dat a informací pro tvorbu metodiky.

Po uplynutí zkušení doby - homeoffice 1 den v týdnu