Název profese Systémoví administrátoři, IT specialisté
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 29.11.2023

Zaměstnavatel MassAccounting s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66983430

kontaktní osoba: GAPONENKO NATALIA, tel.: 773115890, e-mail: info@mass-acounting.com

Volná pracovní pozice: Systémový administrátor / IT Specialist
Hledáme zkušeného a zodpovědného systémového administrátora / IT specialista, který převezme zodpovědnost za podporu, rozšíření a zlepšení webové stránky naší společnosti a poskytne IT podporu pro další software používaný v rámci firmy. Pokud máte znalosti v oblasti Microsoft Office a máte zkušenosti s různými technologiemi pro webový vývoj a podporu systému, rádi bychom vás měli ve svém týmu.
Náplň práce:
Podpora a správa webové stránky společnosti.
Rozšíření a zlepšení funkčnosti webové stránky.
Poskytování IT podpory pro software používaný ve firmě.
Řešení technických problémů a uživatelských dotazů.
Instalace, konfigurace a aktualizace softwaru a hardwaru.
Zajištění bezpečnosti dat a informací ve firmě.
Požadavky:
Zkušenosti v oblasti systémové administrace a IT podpory.
Porozumění a zkušenosti s webovými technologiemi, jako jsou HTML, CSS, JS (Vue), PHP (Laravel).
Znalost Microsoft Office na úrovni umožňující efektivní práci s dokumenty a komunikaci.
Znalost CRM Pipedrive bude považována za významnou výhodu.
Dobrá znalost ruštiny (minimálně B1), češtiny (minimálně A2) a angličtiny (minimálně B1) pro efektivní komunikaci s kolegy a klienty.
Před pohovorem prosíme o zasláni portfolia na e-mail: info@mass-accounting.com

zaměstnanecké výhody. Multisport, občerstvení