Název profese Specialista na permanentní make-up
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 30.4.2024

Zaměstnavatel AR aesthetics s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 32
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67050657

Rybak Evgeniy, e-mail: hr@ar-aesthetics.cz

Do nového estetického centra s luxusními službami v centru Prahy (Smíchov) hledáme kandidáty/ky na pozici:

Specialista na permanentní make-up

Povinnosti a pracovní náplň:

? Pracovní zkušenosti v oblasti permanentního make-upu (obočí / microblading obočí, zkušenosti v prací permanentního make-pu rtů a víček je vítána).
? Samostatný výběr techniky (čepelková, vlásková).
? Výběr tvaru a barvy pigmentů podle individuálních proporcí a rysů obličeje klienta.
? Odborné poradenství a konzultace (domácí péče, léčení, kontraindikace atd.).
? Dokumentace postupů.
? Dodržování hygienických norem.

Požadujeme:

? Reprezentativní vystupování a vzhled.
? Profesionální vystupování a proklientský přístup.
? Praxe v oboru.
? Vlastní portfolio (fotografie před a po / konečný výsledek) - POVINNÉ.
? Všechny potřebné povolení k práci v této oblasti, platné osvědčení o absolvování kurzu "kosmetička" ? absolvování kurzu permanentního make-upu je povinna.
? Touha po dalším vzdělávání a osobním růstu.
Nabízíme:

? Mzdové podmínky jsou sjednávány individuálně na základě vaši kvalifikace, zkušeností v oboru % z ceny vykonaných služeb.
? Možnost flexibilního pracovního rozvrhu.
? Atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy.
? Školení a vzdělávání v rámci estetického centra.
? Klientská databáze.
? Mladý přátelský tým.

V případě Vašeho zájmu neváhejte poslat svůj životopis s fotkou a portfolio/sociální sítě, na základě kterých je možné prohlédnout vaší prací, na e-mail hr@ar-aesthetics.cz.

Veškeré dotazy, týkající se pracovní nabídky, přeposílejte prosím na výše uvedenou emailovou adresu.

Zaměstnanecké výhody: Káva na pracovišti zdarma