Název profese Účetní / fakturantka - vhodné pro OZP a důchodce
Místo výkonu práce Praha 9 - Běchovice
Přidáno 18.4.2024

Volné od 18.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

TERSIL spol. s r.o.

- zaměstnavatel na chráněném trhu práce

Jsme česká společnost, která vyvíjí, vyrábí a dodává přípravky pro oblast opravárenství, údržby včetně náhradních dílů pro železniční vozidla. Dalšími odběrateli jsou potravinářské, strojírenské a energetické firmy. Své výrobky vyvážíme i na Slovensko.

Zaměstnanci - OZP jsou zcela integrálními a plnohodnotnými pracovníky firmy na různých pozicích, včetně nejvyššího vedení firmy.

Více informací o společnosti naleznete na www.tersil.cz.

Náplň práce:
• zpracování účetní agendy včetně závěrkových operací
• evidence faktur, majetku
• bankovní operace
• statistika a DPH

Požadujeme:
• SŠ vzdělání ekonomického směru
• orientaci v daňové a účetní problematice
• samostatnost, přesnost a pečlivost, zodpovědnost a komunikativnost
• znalost práce na PC - MS Office
• znalost účetního programu Pohoda

Nutno se prokázat rozhodnutím u ČSSZ o invaliditě.

OZP - Osoby zdravotně postižené

Nabízíme:
• pracovní poměr - plný (max. 7 h/den) / zkrácený / brigáda
• volné víkendy

Základní mzdové ohodnocení 130 - 160 Kč/hod. + osobní ohodnocení, prémie.

Místo práce: Praha 9 - Běchovice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: tersil@tersil.cz