Název profese Projektový manažer / manažerka - Poradenství v podnikové ekologii
Místo výkonu práce Praha 6
Přidáno 11.4.2024

Volné od 11.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Společnost ISES, s.r.o. nabízí odborné služby a poradenství v oblasti odpadového hospodářství, vodního hospodářství, ochrany životního prostředí a ovzduší.

Více informací o společnosti naleznete na www.ises.cz.

Náplň práce:
• poradenství v ochraně prostředí
• vedení evidence odpadového hospodářství
• zpracování studií v odpadovém hospodářství
• administrace projektů a žádostí o dotaci z fondů EU a národních zdrojů, zvláště v oblasti životního prostředí
• poskytování konzultací k projektům a žádostem
• příprava a administrace veřejných zakázek

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (lze i SŠ s praxí v oboru)
• ochotu dalšího vzdělávání v oblasti veřejných zakázek a dotací
• schopnost pracovat v kolektivu
• komunikativnost a vstřícnost k zákazníkům
• výbornou znalost českého jazyka také v písemné podobě
• ŘP sk B - aktivní řidič

Výhodou:
• základní orientace v oboru
• vysokoškolské vzdělání

Nabízíme:
• práci na HPP
• mzdové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
• odborná školení
• příspěvek na stravné
• mobilní telefon
• dovolená 5 týdnů
• sick day
• další bonusy dle výsledků

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: klatovska@ises.cz.