Název profese Vedoucí odboru transferu znalostí a řízení projektů
Místo výkonu práce Praha 6
Přidáno 18.4.2024

Volné od 18.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřuje na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Odbor transferu znalostí a řízení projektů VÚV TGM, v. v. i., pracoviště Praha hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Vedoucí odboru transferu znalostí a řízení projektů.

Více informací o společnosti naleznete na www.vuv.cz.

Náplň práce:
• řídí svůj odbor
• řídí administraci všech fází projektů
• koordinuje a řídí ukládání dat o projektech do interních a externích IS
• řídí podporu přípravy projektů předkládaných do grantových výzev
• komunikuje se zadavateli a řešiteli projektů
• kontroluje a řídí ekonomiku projektů
• řídí správu výsledků projektů
• koordinuje a řídí přípravu smluv, dodatků a příloh ke smlouvám
• řídí vyhledávání nových příležitostí rozvoje
• řídí vyhledávání příležitostí pro transfer výsledků výzkumu do praxe
• poskytuje podporu při hledání a přípravě nadnárodních příležitostí
• řídí spolupráci při externích auditech

Požadujeme:
• ukončené vysokoškolské vzdělání
• počítačové dovednosti (MS Office)
• samostatnost, spolehlivost a analytické schopnosti
• velmi dobré organizační schopnosti, schopnost komunikovat a pracovat s lidmi
• ochotu učit se novým věcem a aktivně zlepšovat procesy
• znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

Výhodou:
• znalosti z ekonomiky, administrativy a řízení projektů, zkušenosti v oblasti vědy a výzkumu či uživatelská znalost sytému QI

Nabízíme:
• zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
• 5 týdnů dovolené
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění

Mzdové ohodnocení 45 000 - 50 000 Kč/měsíc.
Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, prostřednictvím e-mailu svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na níže uvedený kontakt: kariera@vuv.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 17. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.