Název profese Svářeč / montér technologických celků / zámečník
Místo výkonu práce Praha 4 - Novodvorská, Říčany
Přidáno 18.4.2024

Volné od 18.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

INZET s.r.o.

Jsme firma z Říčan zabývající se dodávkami a výstavbou vodohospodářských zařízení a do svého týmu hledáme nového kolegu / kolegyni pro pozici Svářeč, montér technologických celků, zámečník.

Více informací o společnosti naleznete na www.inzet.cz.

Náplň práce:
• montáž technologických zařízení na stavbě
• svářecí a kompletační práce
• zámečnické práce

Požadujeme:
• SOU / SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• základní znalost čtení projektové dokumentace
• řidičský průkaz sk. B; ochotu cestovat po ČR
• znalost svářecích technik – TIG, řezání plamenem

Nabízíme:
• adekvátní mzdové ohodnocení
• možnost práce ni IČO nebo HPP

Mzdové ohodnocení na základě Vašeho vzdělání a praxe.

Místo práce: Praha 4 - Novodvorská, Říčany

Termín nástupu: možný ihned

Bližší informace vám sdělíme při případném osobním pohovoru.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sounova@inzet.cz.