Název profese Specialista/specialistka na online marketing
Místo výkonu práce Dolní Újezd
Přidáno 24.4.2024

Zaměstnavatel 2Burned EU s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 15
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67049274

Náplň práce:
zajištění online marketingu, koordinace expanze trhu do USA, správa firemních sociálních sítí

Požadujeme:
ukončené min. bakalářské vzdělání, obor marketing nebo uměleckého zaměření; jazykovou znalost angličtiny a španělštiny (úroveň plynulá, psaná i mluvená forma); znalost trhu v USA (E-commerce), předchozí zkušenosti/praxi min. 1 rok v oblasti marketingu a sociálních sítí

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt@fotokoralky.cz