Název profese Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatelská služba
Místo výkonu práce Hranice
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Charita Hranice
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67050002

Náplň práce:
poskytování pečovatelské služby u klientů v jejich domácnostech v ranních a odpoledních směnách a o víkendech.

Požadavky:
Bezúhonnost; Odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách; Administrativní gramotnost; Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič; Schopnost týmové spolupráce; Loajalita; Pružnost; Samostatnost; Spolehlivost; Dobré komunikační schopnosti; Dobrá znalost práce na PC

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním průvodního dopisu a životopisu (CV) na e-mail zdenka.novakova@hranice.charita.cz