Název profese Obchodní zástupce pro retail - Pivovary CZ Group a.s.
Místo výkonu práce Přerov, Hranice, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Zlín, Kroměříž a okolí
Přidáno 26.4.2024

Volné od 26.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Významná společnost Pivovary CZ Group a.s. (pivní značky Zubr, Litovel a Holba) působící v pivovarském oboru hledá motivovaného jednotlivce na pozici obchodního zástupce pro retail pro oblast Přerov, Hranice, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Zlín, Kroměříž a okolí.

Náplň práce:
• péče o stávající obchodní partnery ve svěřeném regionu
• vedení obchodních jednání
• sběr objednávek
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• pravidelný monitoring a reporting z trhu
• péče o správnou visibilitu produktů a druhotné vystavení zboží
• komunikace s kolegy z ostatních oddělení pivovarů

Požadujeme:
• zkušenosti v oblasti prodeje rychloobrátkového zboží
• výborné komunikační a prodejní dovednosti
• orientace na výsledek, schopnost budovat a udržovat vztahy s obchodními partnery
• alespoň středoškolské vzdělání
• samostatnost a flexibilitu, bydliště ve zmíněném regionu
• uživatelskou znalost práce s PC – MS Office, internet
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní praxe v řízení motorového vozidla min. 2 roky

Nabízíme:
• silné a stabilní zázemí významné pivovarské společnosti
• podporu zkušeného obchodního týmu
• odpovídající finanční ohodnocení - fixní mzda + bonusy z prodeje
• práci na HPP
• zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravné, příspěvek na penzijní připojištění, deputáty
• služební vůz i k soukromým účelům, tablet, mobilní telefon

Místo práce: Přerov, Hranice, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Zlín, Kroměříž a okolí

Termín nástupu: 6/2024

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám podrobný strukturovaný životopis včetně fotografie s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte, a to nejpozději do 26.5.2024.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu:
pavlina.zdrahalova@pivovarygroup.cz, tel: 724 776 667