Název profese Klientský pracovník (zkrácený úvazek)
Místo výkonu práce Petrovice
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel Česká pošta, s.p.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 35
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051024

Pozice: Klientský pracovník (zkrácený úvazek)
Kontakt: Puchernová Zdeňka, tel.: 734 876 917, e-mail: puchernova.zdenka@cpost.cz
První kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě, telefonicky po-pá od 8:00 do 14:00 hod.
Náplň práce:
ze 70 % řešíte podání a vydání zásilek (dopisy, doporučená psaní, balíčky) a vyplácíme důchody nebo poukázky.
Z 10 % nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření aj.).
Z 10 % prodáváte poštovní i doplňkové zboží (známky, pohlednice, krabice, losy, kancelářské potřeby atd.).
Požadavky: Profesionální vystupování, orientace na výsledek, komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC.
Zaměstnanecké výhody:
stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní rekreační zařízení, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.
Nástup od 1.6.2024. Mzda: 21 000,- až 24 000,- Kč
Místo výkonu práce: ČESKÁ POŠTA, státní podnik , provozovna Petrovice
Petrovice č.p. 64, Petrovice u Sedlčan