Název profese Všeobecná sestra/bratr do domácí zdravotní péče
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel Charita Prostějov
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66467936

NÁSTUP IHNED. Osobní kontakt možný po tel. domluvě pan Ing. František Hynek tel.: 777 731 323, 777 731 326 (volat Po-Pá 7:00 - 15:30hod.) nebo e-mail: info@prostejov.charita.cz. Místo výkonu práce: Polišenského, Prostějov. Pracovní doba: Po - Pá: 7:00 - 15:30 hod.
Požadujeme: osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zájem o oblast domácí zdravotní a paliativní péči, řidičské oprávnění sk. B., trestní a občanská bezúhonnost.
Pracovní náplň: zajišťování poskytování a plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, podle pokynů vedou sestry provádět komplexní ošetřovatelské péče v domácím prostředí klienta.
Nabízíme: dovolená navíc, stravenky, osobní příplatek po zaškolení.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Barlett & Cenbright s.r.o.
Brodek u Prostějova
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Mzda

od 25000

U společnosti Charita Prostějov momentálně neevidujeme kromě pozice Všeobecná sestra/bratr do domácí zdravotní péče žádná další volná místa

Volné pracovní místo Všeobecná sestra/bratr do domácí zdravotní péče je vystaveno v regionu Prostějov .