Název profese Obchodní zástupce/zástupkyně - manažeři projektu
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Mechanika, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67026137

Životopisy zasílejte na email: banasova@mechanikapv.cz
Požadujeme: strojní či stavební směr výhodou, znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, ŘP sk. B - aktivní řidič, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup
Náplň práce: péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků v oblasti výplní otvorů - oken, dveří, fasád, spolupráce při realizaci zakázky - obchodní stránka zakázky, administrativa spojená se zakázkou
Nabízíme: služební automobil, telefon, motivační ohodnocení, podnikové stravování

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Brodek u Prostějova
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Mzda

od 30000 do 35000

U společnosti Mechanika, a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Obchodní zástupce/zástupkyně - manažeři projektu žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obchodní zástupce/zástupkyně - manažeři projektu je vystaveno v regionu Prostějov .