Název profese Produktový manažer/manažerka junior - Junior Project Manager
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel ALEDO
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Mladistvé do 18 let, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67049251

Chcete-li se přihlásit, zašlete svůj životopis a stručný dopis, ve kterém popíšete své zkušenosti. Email: e-mail: jobs@aledo.com

Náplň práce: Junior project manager v společnosti ALEDO je primárně zodpovědný za asistenci v řízení projektů, včetně koordinace komunikace s týmy, klienty a dodavateli, a za sledování a zajištění pokroku a dodržování plánů projektů.
Klíčové odpovědnosti:
-Asistence při plánování a řízení projektů.
-Komunikace s výrobou a vývojem.
-Zajištění předpřípravy instalace, dohlížet na projekt až do konce.
-Komunikace s klienty a dodavateli.
-Zajištění dodržování časových harmonogramů.
-Příprava projektové dokumentace a reportů.
-Účast na jednáních a prezentacích.

Požadujeme:
Kvalifikace:
-na titul z oboru úplně nelpíme, ale chceme někoho, komu tato oblast není úplně cizí a věnuje se samostudiu a neustále se snaží zdokonalovat.
-Zkušenosti v podobné roli výhodou, ale ne nutností.
-Být ochoten domluvit se s týmem svými kolegy.
-Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
-Seznámenost s naším oborem výhodou.
-Silné schopnosti řešení problémů a smysl pro detail.
-Vynikající komunikační a organizační dovednosti.
-Zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme: plat podle tvých zkušeností a znalostí, možnost profesního růstu a rozvoje, otevřené a spolupracující pracovní prostředí, pružná pracovní doba, výuka angličtiny, 2 dny Sick Days, příspěvek na stravování, k dispozici dostaneš zařízení, která potřebuješ k práci (PC, telefon, sim karta atd.), teambuildingové akce, urzy a školení, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, kurzy a školení