Název profese Úklid objektu
Místo výkonu práce Rakovník
Přidáno 2.5.2024

Zaměstnavatel PROTECTON HOLDING, a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 5
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67004268

Vhodné pro OZP.
Náplň práce: mytí oken, vytírání podlah, úklid WC.
Práce na 5 hodin týdně (1 hod. denně nebo 2x týdně po 2,5 hod.)
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost. Praxe v úklidu výhodou.
Nabízíme: mzdu 3.500 Kč/měs., velké a příjemné zázemí na objektu, stabilní zaměstnání, pravidelnou měsíční mzdu, práci na HPP.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 773766674 (Po-Pá, 8:00-16:00 hod.)
Více informací o společnosti najdete na našem webu.