Název profese Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montáž
Místo výkonu práce Rychnov nad Kněžnou
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67036232

Kontakt e-mailem na adresu monika.nemeckova@assaabloy.com nebo telefonicky.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- základy obecné práce na PC.
Náplň práce:
- montáž elektromechanických zámků ve specifickém prostředí
- samostatná práce podle technologických a kontrolních postupů a návodek
- kontrola kvality odevzdávaných výrobků.
Nabízíme:
- dotované stravování a jídelna s doplňkovým prodejem
- výkonnostní příplatek, 13. mzda
- docházkový bonus, příspěvek na penzijní připojištění
- program benefitů Cafeterie, 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick days.