Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Pomocný dělník ve stavebnictví (Královéhradecko)

SERVISTECH s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v regionu Královéhradecko na pracovní pozici Pomocný dělník ve stavebnictví. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 18000,-24000,- Kč / měsíc.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Pomocný dělník ve stavebnictví
Lokalita Královéhradecko
Mzda 18000,- Kč až 24000,- Kč / měsíc
Přidáno 2.8.2017
Volné od 2.8.2017
Úvazek Plný
Směnnost 1 směna
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Požadujeme:
Požadavky:
- manuální zručnost
- dobrá fyzická zdatnost
- praxe ve stavebnictví výhodou
- nástup IHNED

Náplň práce:
- montážní a ostatní stavební práce
- výkopové práce
- bourací práce
- časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení + odměny
- možnost seberealizace na zajímavých projektech
- možnost karierního růstu
- moderní zázemí stabilní společnosti
- stravenky

Termín nástupu: ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete prosím svůj profesní životopis.

Účastníci, kteří budou vybráni do 2. kola výběrového řízení, budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Základní

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel SERVISTECH s.r.o.

Obory

Zařazeno v oborech Stavebnictvi

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - SERVISTECH s.r.o.

Pomocný dělník ve stavebnictví

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email