Název profese Seřizovač strojního třídění
Místo výkonu práce Turnov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SFS intec s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040523

Náplň práce:
Seřizování, obsluha optických třídících a kontrolních automatů (kontrola kvality, třídění šroubů a jiných upevňovacích komponentů)
Plánování, řízení operací třídění, balení
Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
Provádění běžných kontrolních činností, údržby strojů

Požadavky:
SOU v jakémkoliv oboru (vzdělání technického směru výhodou),
smysl pro techniku, zručnost,
výhodou znalost čtení výkresové dokumentace, používání měřidel,
výhodou jsou předchozí zkušenosti v tomto oboru.

Roční odměny, příspěvky na stravování, stabilní zázemí švýcarské společnosti, nástup možný ihned, příspěvek na penzijní pojištění, 23 dní dovolené, věrnostní odměny, odměna za doporučení zaměstnance

kontakt: e-mailem, telefonicky PO - PÁ 9:00 - 15:00, osobně PO - ČT 8.00 -14.00, Vesecko 500, 511 01 Turnov