Název profese Pracovník zákaznického servisu
Místo výkonu práce Ohrazenice
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel HOYA Lens CZ a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67049248

Náplň:
-Telefonická komunikace se zákazníky - očními optiky
- Přijímání objednávek, konzultace a specifikace požadovaného zboží
- Zadávání objednávek do interního objednávkového systému
- Podpora zákazníků informacemi o produktech a jejich nejvhodnějším použití
- Řešení námitek, potřeb požadavků a potíží zákazníků
-Příprava zakázek k dalšímu zpracování v jiných odděleních

Požadavky:

AJ výhodou
Uživatelská znalost MS Office

Praxe v chodu zákaznického servisu nebo centra
Komunikativnost, schopnost navazování kontaktů
Spolehlivost, solidní vystupování, schopnost samostatné i týmové práce
Provozní doba infolinky 8-18 hod - střídavá pracovní doba
Odolnost vůči stresu

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

kontakt: e-mailem, telefonicky