Název profese Člen bezpečnostního týmu (M/Ž)auto-polygonu-200 Kč/h-Sokolov
Místo výkonu práce Sokolov
Přidáno 9.4.2024

Volné od 9.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici

Zajímá vás svět automobilů, baví vás rychlá jízda a chcete nahlédnout do testování nových technologií, které znamenají budoucnost? Přidejte se do bezpečnostního týmu na polygonu v Sokolově!

Náplň práce:
• Koordinační a řídící činnost
• Obsluha bezpečnostních technologií, kamerového systému, požární signalizace, EZS a radiostanice
• Zásahová činnost u poplachů a mimořádných situací, pochůzková a patrolovací činnost i s vozidlem
• Kontrola oprávněnosti a odbavování vstupu/odchodu zaměstnanců, návštěv a kontroly vozidel
• Správa klíčového hospodářství, ID karet a příchozí pošty
• Komunikace se servisními organizacemi a interními partnery
• Telefonická a emailová komunikace s klientem a složkami IZS
• Zpracovávání dokumentace, reporting interní i klientovi

Požadavky:
• AJ na úrovni min. B1 – PODMÍNKOU (častá komunikace)
• ŘP sk. B – AKTIVNÍ ŘIDIČ
• Zkušenost s vedením týmu – VÝHODOU
• Práce na PC – PODMÍNKOU
• Certifikát strážný
• Bezúhonnost
• Rotace na všech pozicích
• Zkušenosti v bezpečnostní službě a znalost EPS, EZS, CCTV – VÝHODOU
• Kladný vztah k technologiím obecně (drony aj.)
• Pečlivost a důslednost
• Důvěryhodnost, schopnost nakládat s citlivými informacemi, spolehlivost a pracovitost
• Dobrá fyzická kondice

Nabízíme:
• Mzdu 200 Kč/h na HPP/DPP
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Práci v nepřetržitém provozu
• Kompletní uniformu
• Zvýhodněné volání O2
• Příspěvek na stravování
• MultiSport kartu
• Výroční odměny
• Happy days

Zázemí stabilní společnosti, práce na zajímavém projektu, MZDA vždy včas.

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.