Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

volna pozice Asistentka ředitele (Sušice)

AGRO-VENTA s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Sušice na pracovní pozici volna pozice Asistentka ředitele. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 15000,-25000,- Kč / měsíc.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice volna pozice Asistentka ředitele
Obec Sušice
Mzda 15000,- Kč až 25000,- Kč / měsíc
Přidáno 13.8.2017
Volné od 13.8.2017
Úvazek Plný
Směnnost 1 směna
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Pro společnost zabývající se obchodní činností se zaměřením na zahraničí, hledáme organizačně zdatného uchazeče/uchazečku na pozici:
Asistentka ředitele
Náplň práce:
• administrativní zajištění kanceláře
• operativní úkoly dle potřeb ředitele firmy
• vyřizování pošty, mailů a telefonátů
• zpracování dokumentů obchodního charakteru, smluv, přepisování dat, úpravy textů, překlady

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání s maturitou
• aktivní znalost AJ slovem i písmem, další cizí jazyk výhodou
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
• flexibilita, organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost
• spolehlivost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení

Naše nabídka:
• různorodá práce v prostředí zahraničního obchodu
• práce na hlavní pracovní poměr, zaškolení
• mzdové rozpětí: od 15 000 do 25 000 Kč/měsíc + prémie
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Sušice II, okr.Klatovy
Jiná sdělení:
Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného CV s fotografií na ( Inzerát již není aktuální. Email byl proto odstraněn ). Děkujeme.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB
Toto volné pracovní místo je vhodné pro absolventy vysokých škol, cizince

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel AGRO-VENTA s.r.o.

Obory

Zařazeno v oborech ädministrativa

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - AGRO-VENTA s.r.o.

volna pozice Asistentka ředitele

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email