Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

Skladový manipulant (Bor u Tachova)

Bohemia Manscraft, spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Bor u Tachova na pracovní pozici Skladový manipulant. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 18000,- Kč / měsíc.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Skladový manipulant
Obec Bor u Tachova
Mzda 18000,- Kč / měsíc
Přidáno 10.1.2017
Volné od 16.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost Neuvedeno
Počet míst 5

Poznámka k volnému místu
Nabízíme stabilní zaměstnání na pozici Skladový operátor/ka ve významné společnosti v Boru u Tachova. Ubytování zajištěno.

Náplň práce:
- skladová evidence - používání čteček a skeneru
- manipulační úkony ve skladu

Požadujeme:
- základní znalost práce na počítači
- min. základní znalost českého jazyka
- spolehlivost
- výpis z trestního rejstříku (možnost vyřídit na poště)

Nabízíme:
- HPP v silné mezinárodní společnosti
- plat 18 000,- měsíčně + bonusy a prémie od mistrů za docházku
- 1-3 směnný provoz v závislosti na zakázce
- ubytování + příspěvek na ubytování nebo ubytování zdarma
- 100 Kč stravenky
- možnost týdenních záloh (záloha již po první odpracované směně)

V připadě zájmu zašlete Váš životopis na email: cvpl@bohemia-manscraft.cz . Pro více informací můžete volat na tel.: 777 038 479, p.Hozáková.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB
Toto volné pracovní místo je vhodné pro absolventy středních škol, cizince

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Základní

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Pavlína Morávková
telefon : 608822653
email : cvpl@bohemia-manscraft.cz

Obory

Zařazeno v oborech vyroba-a-provoz

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Skladový manipulant

Email příjemncecvpl@bohemia-manscraft.cz
Email odesílatele Na tento email dostanete případnou odpověď
Motivační dopis
Jako přilohu můžete připojit
Životopis uložený zde na serveru Format
Soubor z vlastního počítače

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email