Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Pojišťovací zprostředkovatel (Prachaticko/Jižní Čechy)

Milan Ženíšek nabízel v minulosti volné pracovní místo v regionu Prachaticko/Jižní Čechy na pracovní pozici Pojišťovací zprostředkovatel. Jedná se o práci na plný úvazek.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Pojišťovací zprostředkovatel
Lokalita Prachaticko/Jižní Čechy
Přidáno 10.1.2017
Volné od 10.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost Neuvedeno
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Jste komunikativní, pracovitý a rádi potkáváte nové lidi? Chcete být časově
nezávislí? Tak hledáme právě Vás.
Nabízíme:
Práci ve stabilní a zavedené firmě Allianz pojišťovna, a.s.
Nadstandardní platové ohodnocení - fixní složka, bonusy a provize
Kompletní bezplatné zaučení a pomoc do začátku
Výhodné mobilní tarify
Domácí tarify na vlastní pojištění
Kariérní růst + penze
Náplň práce:
Práce se stávajícími a hledání nových klientů
Možnost vedení týmů jako manager
Práce na přepážce
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
Čistý trestní rejstřík
Pracovitost a komunikaci s lidmi, příjemné vystupování
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB
Toto volné pracovní místo je vhodné pro OZP, absolventy středních škol, absolventy vysokých škol

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání neuvedeno

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel Milan Ženíšek

Obory

Zařazeno v oborech Finance

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - Milan Ženíšek

Pojišťovací zprostředkovatel

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email