Název profese Truhlář s praxí
Místo výkonu práce Litomyšl
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Interio spol. s r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66984610

NÁPLŇ PRÁCE: Jsme rodinná firma, která je na trhu již 30 let a zabývá výrobou nábytku na českých i zahraničních zakázkách. Do svého kolektivu hledáme spolehlivého, zodpovědného a pracovitého kolegu s praxí, který má zkušenosti v oblasti truhlářské výroby.
DALŠÍ POŽADAVKY: praxe
NABÍZÍME: práci na jednosměnný provoz a možnost tvořit zajímavé zakázky doma i v zahraničí Firma přispívá zaměstnancům na stravování. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
KONTAKT: osobně v sídle firmy, telefonicky (po-pá 7-16h), e-mailem

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Svitavy

Svitavy
30000 - 45000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Svitavy
30000 - 34000 Kč za měsíc
Adecco Hradec Králové pobočka
Svitavy
Svitavy
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Svitavy
Svitavy

Mzda

od 21300 do 30000

U společnosti Interio spol. s r. o. momentálně neevidujeme kromě pozice Truhlář s praxí žádná další volná místa

Volné pracovní místo Truhlář s praxí je vystaveno v regionu Svitavy .