Název profese Řidič/ka nákladní dopravy
Místo výkonu práce Kamenec u Poličky
Přidáno 4.5.2024

Zaměstnavatel MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051772

NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz zboží po celé ČR - jednoty, rozvoz již naloženého zboží a jeho vykládka, vedení přepravní a předávací dokumentace, parkování v sídle společnosti, občasná práce o víkendech, občasná práce v noci
POŽADAVKY: psychotesty, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost, praxe v řízení nad 7,5 t výhodou
NABÍZÍME: docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP

KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem - kdykoliv