Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

strážný (Tábor)

Mark2 Corporation Czech a.s. nabízí volné pracovní místo v obci Tábor na pracovní pozici strážný. a nabízená mzda je ve výši 12000,-.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice strážný
Obec Tábor
Mzda 12000,-
Přidáno 12.9.2017
Volné od 11.9.2017
Úvazek
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Požadavky: ochota pracovat ve směnném provozu, trestní bezúhonnost, schopnost samostatné práce, komunikativnost, spolehlivost, zkouška profesní kvalifikace Strážný 68-008-E
Náplň práce: ochrana a ostraha majetku klienta, eliminace nepoctivých zákazníků, pochůzková činnost, komunikace s policií
nabídky zasílejte e-mailem, termín výběrového řízení bude upřesněn
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Základní + praktická škola

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Adresa Mark2 Corporation Czech a.s., pracoviště
Soběslavská 3038, Tábor 390 02
Kontaktní osoba Dana Procházková
telefon : +420 800 111 112
email : d.prochazkova@m2c.eu

Obory

Zařazeno v oborech Obrana a ochrana

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Táboře

strážný

Email příjemnced.prochazkova@m2c.eu
Email odesílatele Na tento email dostanete případnou odpověď
Motivační dopis
Jako přilohu můžete připojit
Životopis uložený zde na serveru Format
Soubor z vlastního počítače

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email