Název profese Psycholog/psycholožka do SPC kmenové pracoviště Valašské Meziříčí
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67038899

Zástup za mateřskou dovolenou.
NÁPLŇ PRÁCE: především diagnostická a poradenská činnost v oblasti dětské psychologie a psychologie rodiny se zaměřením na klienty s narušenou komunikační schopností.
POŽADUJEME: ukončené magisterské studium v oboru psychologie, schopnost komunikace a jednání s lidmi, kladný vztah k dětem, tvořivost, zodpovědnost, pracovitost.
NABÍZÍME: při plném úvazku 40 dnů (320 hodin) dovolené, 12 dnů studijního volna, dotovaný oběd, příspěvek na penzijní spoření, životní pojištění nebo dlouhodobý investiční produkt, osobní ohodnocení.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 576 809 848 nebo emailem na adresu: kristina.papajova@val-mez.cz.