Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

inženýr/ka výzkumu a vývoje (Rožnov pod Radhoštěm)

ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Rožnov pod Radhoštěm na pracovní pozici inženýr/ka výzkumu a vývoje. a nabízená mzda je ve výši 35000,-40000,-.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice inženýr/ka výzkumu a vývoje
Obec Rožnov pod Radhoštěm
Mzda 35000,-40000,-
Přidáno 11.1.2017
Volné od 1.12.2016
Úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
INŽENÝR/KA VÝZKUMU A VÝVOJE
Požadujeme: znalost hindštiny na úrovni rodilého mluvčího, zkušenosti s vývojem GaN /gallium Nitride/ a AIN /Aluminium Nitride/ při epitaxi polovodičových vrstev nanášených na desky.
Náplň práce: Vývoj GaN /gallium Nitride/ a AIN /Aluminium Nitride/ při epitaxi polovodičových vrstev nanášených na desky.
Nabízíme: Příspěvek na bydlení a stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 25 dnů dovolené
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: tereza.sobkova@onsemi.com
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB
Toto volné pracovní místo je vhodné pro cizince

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Vysokoškolské

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Adresa ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.
1. máje 2230, Rožnov pod Radhoštěm 756 61
Kontaktní osoba Tereza Sobková
email : tereza.sobkova@onsemi.com

Obory

Zařazeno v oborech Věda a výzkum

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce ve Vsetíně

inženýr/ka výzkumu a vývoje

Email příjemncetereza.sobkova@onsemi.com
Email odesílatele Na tento email dostanete případnou odpověď
Motivační dopis
Jako přilohu můžete připojit
Životopis uložený zde na serveru Format
Soubor z vlastního počítače

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email