Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

účetní (Rožnov pod Radhoštěm)

MEDITES PHARMA, spol. s r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Rožnov pod Radhoštěm na pracovní pozici účetní. a nabízená mzda je ve výši 17500,-.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice účetní
Obec Rožnov pod Radhoštěm
Mzda 17500,-
Přidáno 16.12.2016
Volné od 1.1.2017
Úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Náplň práce : kompletní vedení účetnictví firmy
Požadujeme:
" SŠ nebo VŠ vzdělání,
" Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
" Zkušenosti s vedením účetnictví
" Znalost zákonů
" Velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup
" Znalost AJ výhodou
" Pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Excel, Word)
" Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
" Moderní pracovní prostředí
" Zajímavou a zároveň náročnou práci
" Prostor pro osobní a profesní rozvoj
" Firemní benefity +
" 25 dnů dovolené
Možnost prodloužení doby určité.
Kontakt: po-pá 8-14 h.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel MEDITES PHARMA, spol. s r.o.
Adresa MEDITES PHARMA, spol. s r.o.
1. máje 2625, Rožnov pod Radhoštěm 756 61

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce ve Vsetíně

účetní

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email