Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

odborný pracovník na pozici účetní (Rožnov pod Radhoštěm)

MEDITES PHARMA, spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Rožnov pod Radhoštěm na pracovní pozici odborný pracovník na pozici účetní. a nabízená mzda je ve výši 17500,-.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice odborný pracovník na pozici účetní
Obec Rožnov pod Radhoštěm
Mzda 17500,-
Přidáno 11.1.2017
Volné od 1.2.2017
Úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Odborný pracovník na pozici Účetní
Náplň práce : kompletní vedení finančního účetnictví firmy
Požadujeme: VŠ vzdělání /vhodné i pro absolventy VŠ/, Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky Zkušenosti s vedením účetnictví. Znalost zákonů. Velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup. Znalost AJ podmínkou (pokročilá). Pokročilá uživatelská znalost MS Office . Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí . Zajímavou a zároveň náročnou práci
Prostor pro osobní a profesní rozvoj. Firemní benefity + 25 dnů dovolené
Kontakt: osobně na pracovišti nebo telefonicky po-pá 8-14 h. 571115901, 604254150, e-mail: milena_dostalova@meditespharma.cz, proběhne výběrové řízení
ov. 10.1.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB
Toto volné pracovní místo je vhodné pro absolventy vysokých škol

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Bakalářské

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel MEDITES PHARMA, spol. s r.o.
Adresa MEDITES PHARMA, spol. s r.o.
1. máje 2625, Rožnov pod Radhoštěm 756 61
Kontaktní osoba Milena Dostálová
telefon : +420 571 115 901,604 254 150
email : milena_dostalova@meditespharma.cz

Obory

Zařazeno v oborech Administrativa
Finance

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce ve Vsetíně

odborný pracovník na pozici účetní

Email příjemncemilena_dostalova@meditespharma.cz
Email odesílatele Na tento email dostanete případnou odpověď
Motivační dopis
Jako přilohu můžete připojit
Životopis uložený zde na serveru Format
Soubor z vlastního počítače

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email