Název profese Všeobecná sestra
Místo výkonu práce Návojná
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67015992

Druh práce: Nepřetržitý provoz, plný pracovní úvazek
Náplň práce: Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu.

Provádění zdravotnických úkonů dle ordinace lékaře.
Pracovní poměr: Na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platová třída: 10 (dle NV č. 341/2017)
Místo výkonu práce: Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
- SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru
- praxe v oboru minimálně 2 roky
- odborná způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 96/2004 Sb.
- dobré organizační, řídící a komunikativní schopnosti
- samostatnost a spolehlivost
- schopnost týmové práce
- dobrá znalost práce na PC
- morální a občanská bezúhonnosti
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Písemné přihlášky obsahující:
- Životopis včetně kontaktních údajů
- Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

zasílejte na adresu:
Dům sociálních služeb Návojná, p. o., Návojná 100, 763 32 Nedašov
popř. na emailovou adresu: reditel@dssnavojna.cz
Jméno a příjmení odpovědné osoby: Bc. Jan Šerý, tel. 577 335 437