Název profese Soustružník na konvenčním stroji
Místo výkonu práce Znojmo-Přímětice
Přidáno 5.4.2024

Volné od 5.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.

Naše společnost je strojírenská firma s více než 60letou tradici, která je zaměřena na zakázkovou výrobu strojů a zařízení. Hlavním výrobním programem je výroba strojních zařízení dle dokumentace zákazníka a vlastních zařízení pro potřeby sklářského a pekařského průmyslu. Přes 80% produkce jde dlouhodobě na export především do západních zemí.

Více informací o společnosti naleznete na www.sszn.cz.

Náplň práce:
• obsluha klasického soustruhu
• práce s technickou dokumentací
• měření vyrobených dílů

Požadujeme:
• SOU/SŠ ve strojním oboru
• zkušenosti na konvenčním soustruhu
• znalost čtení výkresové dokumentaci
• přesnost, zručnost a spolehlivost

Nabízíme:
• práci na HPP v jednosměnném provozu
• na začátku Vás zaškolíme, budete pracovat pod vedením zkušeného kolegy
• nebudete na to sám/a, vždy vám bude nápomocný zkušenější kolega nebo mistr
• motivační finanční ohodnocení
• finanční odměny závislé na vašem výkonu
• pravidelné zvyšování mzdy
• 5 týdnů dovolené
• stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů, značnou část hradí zaměstnavatel
• možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů na volání pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
• čeká Vás i zábava na našich zájezdech a společenských akcí

Místo práce: Znojmo-Přímětice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@sszn.cz

Další informace na telefonním čísle personálního oddělení 515 282 315.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 5. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.