Zpět
Název profese výrobní operátor/ka
Místo výkonu práce Ráječko
Přidáno 27.1.2019
Zaměstnavatel Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Dvousměnný provoz
Trvání prac. poměru od 13.12.2018 do 31.7.2019
Počet míst 5
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Pracoviště: Osvobození 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí.
Vaším úkolem bude: osazování elektronických součástek, kompletace desek plošných spojů s využitím ručních pájecích zařízení, obsluha osazovacích a testovacích zařízení.
Co očekáváme od Vás: ochotu pracovat v 12-ti hodinovém směnném režimu, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav bez dalších zdravotních omezení, dobrý zrak, znalost pájení a osazování elektronických součástek výhodou. Možno absolvent/ka.
Nabízíme: 13. plat, roční bonus dle výkonu, 5 týdnů dovolené, možnost kariérního růstu, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dopravu až 800,- Kč, flexibilní benefity - příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání), finanční benefity - příspěvěk 2% z měs. mzdy na penzijní připojištění nebo životní pojištění/měsíc (nárok po roce zaměstnání), zákonné příplatky za přesčasové hodiny a zvýhodněné příplatky za noční směny.
Základní hrubá měsíční mzda v rozpětí 15.075 - 17.075 Kč. Pracovní doba 37,5 hod týdně.
UCHAZEČI O PRÁCI SE MOHOU DOSTAVIT VE VŠEDNÍ DNY MEZI 8.00 - 15.00 hod na recepci pracoviště v Ráječku, Osvobození 363. JE NUTNÉ VZÍT S SEBOU ŽIVOTOPIS.

Kontaktní údaje

Jméno Andrea Frauenbergová
Email andrea.frauenbergova-ext@jci.com
Telefon +420 516 486 107

Mzda

od 15075 do 17075 měsíčně

Odpovědět na inzerát

andrea.frauenbergova-ext@jci.com
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo výrobní operátor/ka je vystaveno v regionu Blansko .