Název profese Team Leader
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 20.10.2018
Zaměstnavatel PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.11.2018 do 31.10.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSV

První kontakt e-mailem

POŽADAVKY: zkušenosti s vedením týmu, zkušenosti s prací v nadnárodní společnosti a v SSC, plynulá angličtina + další cizí jazyk, zkušenosti se zaváděním procesů a vedení projektů
NÁPLŇ PRÁCE: vedení a rozvoj týmu, nastavování procesů, zajištění plnění cílů dle požadavků, spolupráce s pobočkami v zahraničí

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce,

Souhla zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontaktní údaje

Jméno Zuzana Hrubá
Email hruba@ppg.com
Telefon +420 703 189 195

Mzda

od 35000 do 60000 měsíčně

hruba@ppg.com
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Team Leader je vystaveno v regionu Brno-město .