Název profese TECHNOLOG POLYGRAFIE
Místo výkonu práce Břidličná
Přidáno 18.10.2018
Volné od 17.10.2018
Zaměstnavatel PRAGMA personální agentura s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

TECHNOLOG POLYGRAFIE, pracoviště Břidličná

Popis pozice:

Polygrafický technolog samostatně stanovuje technologické postupy pro jednotlivé úseky polygrafické výroby, zajišťuje technologickou přípravu a podporu výroby včetně zavádění nových výrobků.

Požadujeme

- SŠ polygrafická, nebo praxe v oboru.
- VŠ (obory aplikované v obalovém průmyslu – polygrafie, organická technologie, technologie polymerních látek apod.) výhodou,
- Praxe v oboru (oblast polygrafie a obalového průmyslu) výhodou
- Uživatelská znalost MS Office, Internet, SAP R/3 výhodou
- ŘP sk. B
- Jazyky AJ a/nebo NJ na úrovni min. B1
- Analytické myšlení, flexibilitu

Nabízíme
- zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku
- odpovídající platové ohodnocení
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
- týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní připojištění
- pružná pr. doba

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.

Kontaktní údaje

Jméno Valentová Sylva
Email valentova@e-pragma.cz
Telefon 734 752 997

Mzda

od 30 000 měsíčně

valentova@e-pragma.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti PRAGMA personální agentura s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.