Název profese Programátor/ka PLC a prům. robotů
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66729082

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Náplň práce: tvorba SW jednoúčelových strojů pro průmyslovou automatizaci v systému– Allen Bradley; komunikace se zákazníkem ohledně specifikace jeho požadavků; tvorba SW pro řízení robotů ABB.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání- technické obory výhodou, AJ- pokročilá znalost, praxe v oblasti, PLC programování a automatizace; ŘP skupiny "B", loajálnost vůči firmě, technickou odbornost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zručnost, flexibilitu a samostatnost.
Nabízíme: práci na moderních strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, dobré platové podmínky vč. sytému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.
Benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.
Nástup: možný ihned.