Název profese Obchodní zástupce/kyně
Místo výkonu práce Pištín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PRAKTIC spol. s r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66781521

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadujeme: ŘP sk. B + schopnost cestovat 3-4 dny v týdnu, dobré vystupování, znalost MS Office, samostatnost a zodpovědnost.
Náplň práce: obchodní zastupování společnosti, monitoring veřejných zakázek a výběrových řízení, vyhotovování cenových nabídek a příprava podkladů pro VŘ, zákaznická a technická podpora, vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na PP a ŽP, služební vůz.
V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce České Budějovice

České Budějovice
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Barlett & Cenbright s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o.

Mzda

od 25000 do 30000

U společnosti PRAKTIC spol. s r. o. momentálně neevidujeme kromě pozice Obchodní zástupce/kyně žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obchodní zástupce/kyně je vystaveno v regionu České Budějovice .