Název profese LAKÝRNÍK HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ
Místo výkonu práce Luby
Přidáno 8.11.2019
Volné od 21.5.2019
Zaměstnavatel Strunal Schönbach s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz

Je Vaší silnou stránkou pečlivost a manuální zručnost? Chtěli byste propojit své síly s tradiční českou firmou a využít své schopnosti? Kontaktujte nás!

Náplň práce:
- barvení, lakování a stříkání houslí i kytar včetně míchání laků (polyuretan a polyester), tj. povrchová úprava nástrojů

Požadavky:
- vyučení v oboru vítané, nikoli podmínkou
- manuální zručnost
- samostatnost, flexibilita a zodpovědnost

Nabízíme:
- práci v tradiční české firmě s dlouholetou historií
- plný úvazek při jednosměnném provozu
- kompletní proškolení
- možnost seberealizace/realizace vlastních nápadů
- 5 týdnů dovolené
- pracovní úvazek na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení
- účast na firemních akcích
- nástup ihned

Kontaktní údaje

Jméno Petra Oubrechtová
Email oubrechtova@strunal.cz
Telefon +420720735540

oubrechtova@strunal.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Strunal Schönbach s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Strunal Schönbach s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo LAKÝRNÍK HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ je vystaveno v regionu Sokolov .