Název profese Slévárenský dělník/ce
Místo výkonu práce Třemošnice
Přidáno 12.1.2024

Zaměstnavatel KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Mladistvé do 18 let, Zdravé osoby
Počet míst 9
Reference 66465726

Místo výkonu práce: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice, Družstevní 436, 538 42 Ronov nad Doubravou
NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce při výrobě odlitků ve slévárně, ruční apretace, pomocné práce u lisu, kontrola odlitků a jejich třídění
POŽADAVKY: ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu, schopnost a ochotu učit se novým věcem
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, stravenky, věrnostní odměny, možnost ubytování.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.