Název profese Samoseřizující obsluha CNC/ elektoerozivní obrábění (OJN)
Místo výkonu práce Třemošnice
Přidáno 4.2.2024

Zaměstnavatel KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66763699

Místo výkonu práce: KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluhovat a seřizovat CNC stroje pro 3/5 osá zařízení (soustruh, bruska, centrum, hloubička jiskra), pracovat se systémy HEIDENHEIN a SIEMENS, připravovat a vyměňovat nástroje, vyrábět díly pro formy podle výkresů, technologických postupů a 3D dat.

POŽADAVKY: Uvítáme vyučení v oboru a zkušenost s obsluhou CNC strojů, znalost základů měření

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: "Náborový příspěvek 30.000 Kč"
Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (nad 10 km) až 4.000Kč, příspěvek na stavování 105 Kč/směna, závodní lékař v areálu firmy, jídelna, zvýhodněný mobilní tarif

Pracovní poměr nejprve na dobu určitou (1 rok), poté na dobu neurčitou.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle v době od 8.00h do 14.00h nebo na e-mailové adrese spolu s životopisem.