Název profese Skladový/á manipulant/ka - obsluha lisu
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 19.1.2024

Zaměstnavatel EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 317934

Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č. p. 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - OBSLUHA LISU
- PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz
- Náplň práce: obsluha lisu, zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů; vykládka a nakládka kamionu, manipulace s těžkými břemeny nad 20 kg
- Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, bez zdravotního omezení
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, stravenky, firemní akce, možnost nákupu oblečení se slevou, 1 min. pěšky od pracoviště stravovací zařízení GASTROM
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: personalistka@etcimex.cz