Název profese Prodavač/ka
Místo výkonu práce Nový Bydžov
Přidáno 28.11.2023

Zaměstnavatel Phuong Tran Thi Anh
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 318163

Místo výkonu práce: Třída B. Smetany č.p. 1463, 504 01 Nový Bydžov

PRODAVAČ/-KA A POMOCNÉ PRÁCE VE SKLADU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, turnusové služby (práce také o víkendu a ve svátcích)
- Náplň práce: pokladní manipulace s hotovostí, prodej, doplňování zboží ze skladu
- Požadujeme: základní vzdělání, vietnamština výhodou
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně (osobně Po - Pá v čase 13:00 - 16:00 hod.). Kontaktní osoba: LA BINH Giang, tel.: 776 420 888, e-mail: labinhgiang@gmail.com

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hradec Králové

Hradec Králové
Advantage Consulting, s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
40000 - 75000 Kč/měsíc
ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní údaje

Mzda

od 19700

U společnosti Phuong Tran Thi Anh momentálně neevidujeme kromě pozice Prodavač/ka žádná další volná místa

Volné pracovní místo Prodavač/ka je vystaveno v regionu Hradec Králové .