Název profese Seřizovač/ka
Místo výkonu práce Skřivany
Přidáno 1.1.2024

Zaměstnavatel Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 7
Reference 320262

Místo výkonu práce: Tovární č.p. 67, 503 52 Skřivany u Nového Bydžova

SEŘIZOVAČ/-KA
- PP na dobu určitou do 10. 11. 2020, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz
- Stručný popis pozice: odpovídá za chod výrobní linky s cílem plnit požadovanou efektivitu a kvalitu výroby; seřizuje a provádí drobné opravy strojního zařízení
- Požadujeme: technické myšlení a manuální zručnost, aktivní přístup a samostatnost
- Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti; možnost profesního růstu; doba neurčitá po úspěšném zapracování; kolektivní smlouva s výhodami nad rámec Zákoníku práce; 5 týdnů dovolené; stravovací poukázka formou šeků; příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví; příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění; vlastní rekreační zařízení, sportovně společenské akce
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Kloubová Martina, tel.: 495 019 295, e-mail: hr.cz@triviumpackaging.com